Halbax

DJ Halbax, rodák z Prahy s předky na Moravě, se věnoval hudbě od malička. V roce 2003 začal objevovat krásu elektronické hudby. V této době našel kouzlo drumandbassového žánru a začal se o něj zajímat více než na úrovni poslechu.

Na začátku roku 2008 si koupil gramofony a začal střádat desky a pomalu trénovat. Začátek tohoto roku byl pro něj významný i díky navázání spolupráce s pražským seskupením The Edge, které tvořil DJ N-Core a DJ Sokre. Posléze se k nim přidal DJ ADZi z freelabelu FretNoiz. Po roce se toto seskupení bohužel rozpadlo a tak se DJ Halbax vydal vlastní cestou.

Rok 2012 pro něj byl zlomový, jelikož začal aktivně hrát ze 3 cd playerů, ale rád sáhne i po starém dobrém vinylu. Stal se členem sety.cz bookingu a také zabředl do jiných stylů elektronické hudby jako třeba electro house nebo dubstep, oboje ve svých více zlomených podobách.

S jeho hraním jste se mohli potkat například v pořadech na TV.SETY.CZ, 175bmp.tv a také ve většině pražských klubech jako jsou Chapeau Rouge, Cross, Matrix, Touster, atd.. a dále na různých akcích po celé ČR a několika letních OA festivalech.

Všechna práva vyhlazena ♥ SETY.cz 2019