Ljuk-M

Ljuk-M, vlastním jménem Lukáš Matějíček, pochází z města Polná u Jihlavy na Vysočině. K hudbě se dostal prakticky už v mladém věku, ta ho nadchla natolik, že se rozhodl se jí věnovat více než jako obyčejný smrtelník.

Ve 14-ti letech, se dostává ke hraní na komerčních diskotékách, kde vlastně začíná jeho hudební kariera. Začíná hrát v klubech po celé vysočině. V roce 2003 poprvé navštěvuje taneční párty a začíná uvažovat o hraní nekomerční taneční hudby. Doma zkouší hraní z gramofonů a učí se mixovat, ale jeho hraní po diskotékách stále pokračuje.

V roce 2005 kupuje svou první vlastní techniku a piluje své hraní a mixování a začíná směrovat k Trance a Tech-trance. V roce 2006 definitivně končí s hraním na diskotékách a soustředí se na djing a zakládá se svým kamarádem vlastní klubovou noc ILLUSION na které poznává nové lidi a nespočet dj’s. Akce ILLUSION se stala na vysočině velmi známá a oblíbená party.

Ljuk-M v té době hraje Trance a Tech-trance a začíná se objevovat na lineupech na mnoha akcích po klubech na Vysočině. V roce 2008 se dostává na lineup jedné z největších akcí v Brně E-motion, kde vystupuje na hlavní stagei po boku 4 Strings. V roce 2010 zakládá spolu s djs Luc Carter a Corvin další klubovou noc Zero Gravity ve Žďáře nad Sázavou, která přetrvává dodnes. Ljuk-M se stále hudebně dál mění a konečně nachází styl, který mu je nejblíže, tedy Techno, které vlastně hraje dodnes.

Jeho sety jsou vždy plné zajímavých tracků a hutných beatů, provedené v kvalitním a precizním mixu. K jeho přednostem také patří vynikajíci komunikace s publikem. V roce 2011 začíná poznávat software Ableton live a pokouší se o svou vlastní produkci, kterou později nechává u ledu a vrací se k ní až v roce 2013. V tomto roce se také stává residentem Žďárského klubu Angels, kde často hrává, nejen na již zmiňované akci Zero Gravity.

V současném roce má Ljuk-M za sebou mnoho vystoupení na klubových akcích a festivalech po boku nejen známých dj’s.

Facebook:
Ljuk-M: https://www.facebook.com/pages/Dj-Ljuk-M/699386886741346?ref=hl

Odkazy: 
Všechna práva vyhlazena ♥ SETY.cz 2019