Parallel Activity

Parallel Activity je pražský drum´n´bassový projekt, který reprezentuje dvojice zkušených djs - Frock a Neighbour, a jeden z nejvýraznějších domácích MCs - Dave Trumpeteer, se svým nezaměnitelným vokálem a stage performance doplněnou o improvizovanou živou hru na trumpetu.

Oficiálně se dávají dohromady v červnu 2012, nicméně společně se na české alternativní scéně objevují již několik let. Myšlenka dát jasnější konturu jejich vzájemné spolupráci zrála v jejich hlavně delší dobu, sílila s každým dalším vystoupením a byla tak jen logickým vyústěním jejich dlouhodobých zkušeností z akcí a celkového hudebního i lidského souznění.

Během jejich vystoupení jde o čistou improvizaci a komunikaci s publikem na tanečním parketu, která má za cíl jediné - vyždímat z něj maximum! Prezentují se zejména syrovým deep, neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum´n´bassu. 

Při hraní využívají v současné době digitální vinyl systém Traktor Scratch Pro 2 a klasické gramofony. Tato technika jim z jejich pohledu dává ten nelepší prostor pro dosažení svižných energických mixů, ve kterých se snaží maximálně využívat jednotlivých pasáží mixovaných tracků.

Společně mají za sebou řadu úspěšných vystoupení po celé ČR, z těch největších např. Let It Roll Open Air 2013 a SUN Festival 2013, individuálně pak nasbírali řadu zkušeností i s hraním v zahraničí. Rovněž jsou všichni velmi aktivními promotéry vlastních parties a za své mnohaleté působení na naší taneční scéně uspořádali nespočet klubových a open air akcí, např. CzechPoint Open Air Festival, Čáry Fest, CzechPoint v klubu Abaton, N:Xtra a mnoho dalších.

Parallel Activity je nespoutaná energie, která nesmí na vaší party chybět!

Všechna práva vyhlazena ♥ SETY.cz 2019